Motie bezwaar tegen gaswinning in onze gemeente

Door Anneke Lubbers op 26 november 2018

Op initiatief van raadslid Anneke Lubbers is een raads-brede motie gemaakt die ingediend wordt op dinsdag 27 november om een signaal af te geven dat de politiek in Tynaarlo zich ernstige zorgen maakt over de voorgenomen Gaswinning in en rond onze gemeente.lees hier de gehele motie

Motie – gaswinning – bezwaar bij Raad van State – november 2018

Anneke Lubbers

Anneke Lubbers

  Ik ben in 1960 geboren en vervolgens getogen in Bunne, een klein dorpje in deze gemeente. Sinds 1993 woon ik, na een aantal omzwervingen, in het dorp Vries. Hierdoor ken ik veel mensen in de gemeente en heb ik (o.a. door vrijwilligerswerk) veel contacten opgedaan binnen de Tynaarlose samenleving. Ik voel mij erg betrokken

Meer over Anneke Lubbers